| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 24 |
| Radiation Hardening | No |
| Bandwidth | 20 kHz |
| Max Supply Voltage | 30 V |
| Number of Channels | 2 |
| Gain | 36 dB |
| Dual Supply Voltage | 30 V |
| Output Power | 220 W x 1, 125 W x 2 |
| Max Dual Supply Voltage | 32.5 V |
| Min Dual Supply Voltage | 12.5 V |
| Voltage Gain | 36 dB |
| Max Output Power | 220 W |
| Schedule B | 8542330000 |
| Min Supply Voltage | 12.5 V |
| Load Impedance | 8 Ω, 4 Ω |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Type | Class D |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
